Info o e-mailech...
Autor: DJ Tom <tom889(at)seznam.cz>, Téma: Kontakty, Vydáno dne: 31. 01. 2005



Nové e-maily od 22.listopadu 2005...

Akce: akce@radiorex.wz.cz

Info: info@rexradio.wz.cz

Music: music@rexradio.wz.cz

Studio: studio@rexradio.wz.cz

Promo: promo@rexradio.wz.cz

Produkce: produkce@rexradio.wz.cz

Nahrávka: nahravka@rexradio.wz.cz

Moderátoři: moderatori@rexradio.wz.cz nebo jméno@rexradio.wz.cz (místo jména třeba tom)

Webmaster: webmaster@rexradio.wz.cz

P.S. Na těchto e-mailech je automaticky mazána reklama či nevhodné nabídky, které se netýkají radia Rex !!!

Telefonní číslo: 728 417 805 zatím zůstane při starém.