http://radiorex.wz.cz

 
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Info o muzice
Aktuální počasí
Výroba webu
Download
Hitparáda
Weblinks
Muzic Box
Ankety
TOP 10
Chat
RSS
Fórum
Inzerce
Kontakt
Kniha hostů
Přehled autorů
Vstup pro autory
Admin
Úprava nastavení čtenáře
Hledáme sponzory
Chat s moderátorem

  Přehled nej odkazů
1: Inteligentni SMS brána
2: idnes
3: O wifi
4: Xchat
5: Libim se ti
6: Ukaž se
7: To jsem ja
8: ICQ GO!!!
9: Techno
10: Evropa 2
11: Radio Jih
12: Seznam
13: Google
14: Centrum
15: Stahuj

  Vyhledávání

Hledej na stránkách
rádia Rex!


Rozšírené vyhledávání
Ubytování velkých skupinChata u rybníka KomorníkaPenzion HotelStrmilovPenzion KunžakKomorník chataČeská KanadaRybolovPenzionČeská KanadaChataUbytování Jižní ČechyJižní Čechy

  Hledej na seznamu!
S e z n a m

  Přihlášení čtenáře
Čtenář nepřihlášen!

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

  Co právě běží v TV? (Opravujeme)


  TV program
 • Česká televize
 • Nova
 • Prima
 • Slovenská televize
 • Joj
 • Fox Kids
 • Óčko

 •   O technice

    Kontakt:
  ICQ: 252-373-xxx
  E-mail: info@radiorex.wz.cz
  Copyright DJ Tom, 2000-2007

    Seznam
  Přidej na Seznam

   
  téma * Sexíček: Kde má muž svůj G-bod
  Vydáno dne 03. 11. 2005 (32026 přečtení)

  Umíte ho rozpálit, ale nevíte, jak jeho tělo pracuje? Chyba! Klíč k sexuální nirváně tkví v pochopení biologických funkcí jeho těla. Jestliže umíte v pravou chvíli odjistit ty správné spínače nebo naopak přibrzdit rozžhavený tryskáč, kterému hrozí exploze, čeká vašeho partnera kosmický let těmi nejvyššími sférami erotického blaha. Pozvěte přítele do své chlípné laboratoře a dráždivý výzkum na jeho těle může začít. Jako šikovný asistent vám poslouží náš průvodce pěti zdroji mužské slasti.

  Výbušná zóna č. 1: šourek
  Tento kožní vak slouží jako bezpečný úkryt varlatům. Poskytuje jim špičkovou klimatizaci – tvorba spermií totiž vyžaduje o něco nižší teplotu (34 stupňů), než jakou má zbytek těla. Když se ochladí, šourek přitáhne varlata blíže k tělu, aby je zahřál, a v teplém prostředí se naopak svaly uvolní a varlata vzdálí. Tip: Tento magický sval se stahuje a povoluje i během vašeho milostného dovádění. Čím víc se partner blíží k orgasmu, tím víc se jeho varlata kvůli svalové křeči schovávají. Jestliže chcete vyvrcholení oddálit, stačí je osvobodit z úkrytu a jemně stáhnout co nejdále od těla. Navíc pokud se váš milý několikrát vyšplhá téměř na vrchol hory slasti a vy ho nekompromisně pošlete zpět do základního tábora, z intenzivníte jeho pocity při zakončení expedice o to víc. Pokud mu ráda dopřáváte orální slast, škádlete jeho kamarády nejprve špičkou jazyka a potom olízněte i jeho sladký nanuk. Uvězněte ho ve své puse a klouzejte rychle nahoru a dolů. Ve chvíli, kdy se váš partner začne svíjet blahem a přivolávat pánaboha, uchopte jeho varlata do jedné ruky a jemně je odtáhněte od těla. Pozor, buďte hodně opatrná, varlata jsou během milování ještě citlivější než obvykle. Raději se proto partnera zeptejte, jak silně můžete tahat. Když zjistíte, co jeho varlata snesou, pohybujte rukou a pusou ve stejném rytmu, ale v opačném směru. Extáze zaručena!

  Výbušná zóna č. 2: prostata
  Nejspíš tušíte, že něco jako prostata existuje, protože váš dědeček kvůli ní úpí na toaletě. Asi ale nevíte, že může vašemu partnerovi při správném zacházení uštědřit silnou orgastickou pecku. A možná o svém středisku slasti neví ani on! Prostata se velikostí a tvarem podobá kaštanu. Tento orgán uložený v pánvi asi pět centimetrů před kořenem funguje jako záklopka pro moč při erekci, aby moč nepoškodila sperma. Prostata zároveň vyrábí prostatický sekret, který tvoří hlavní část ejakulátu. Lze ji v podstatě považovat za mužskou obdobu G-bodu.
  Tip: K mužskému centru blaženosti se můžete dostat skrze jeho sousedy – karvenózní tělíska. Vedou od prostaty, obepínají močovou trubici a na konci penisu se rozšiřují jako žalud. Když se dutinky naplní krví, jeho kopí se vztyčí a močová trubice rozšíří, aby se spermiím lépe cestovalo. Tlak, který vyvinete na špičku žaludu, tedy kontaktuje jeho spínač slasti a spanilá jízda může začít. Nejprve oviňte žalud dlaní tak, aby se jeho hrot pevně uhnízdil v jejím středu, a potom střídavě mačkejte a povolujte směrem k tělu, jako byste jeho chloubu chtěla zmenšit. Klasické nahoru a dolů si nechte na jindy! Tlak proti směru erekce totiž přitiskne karvenózní tělíska k prostatě a umožní vám ji zvenku jemně masírovat!
  Milostná expedice pro odvážné: pronikněte k prostatě skrze jeho konečník! Než se ale pustíte do díla, určitě svého partnera varujte. Pokud byste se totiž drze vrhla do jeho nejintimnějších oblastí, aniž by to čekal, nejspíš byste ho viděla naposledy. Nalákejte ho na nový, neodolatelně žhavý erotický trik, díky kterému si královsky užije. Mužská zvědavost vám nejspíš dovolí vstoupit. Pro lepší pocit vás obou se nejdříve důkladně omyjte. Vzájemné mydlení navíc poslouží jako skvělá předehra pro další akci. Po koupeli mu přikažte, ať se položí na záda, doširoka roztáhne pokrčené nohy a uvolní se. Vezměte si na pomoc dostatečné množství lubrikačního gelu a postupujte úplně stejně jako on, když chce svým ukazováčkem zevnitř pozdravit váš G-bod. Někteří muži vyvrcholí během tlaku na prostatu, aniž se jich dotknete kdekoli jinde. Pro jistotu ale připojte orální laskání penisu a pořídíte mu orgasmus, na který zaručeně nikdy nezapomene.

  Výbušná zóna č. 3: bradavky
  Nejen ženy si potrpí na laskání prsních bradavek! Dráždění těchto malých koláčků vysílá do mozku stejné radostné signály jako škádlení penisu. Výbušná zóna č. 2: Tip: Ne všem mužům se hýčkání bradavek líbí, proto zpočátku postupujte opatrně. Kružte zvlhčenými prsty na jeho prsou, hlaďte celý jeho trup, něžně ho stiskněte v podpaždí, ale prozatím se pečlivě vyhýbejte bradavkám. Teprve až si na doteky v okolí bradavek zvykne, pomalu o ně během kroužení po hrudníku zavaďte. Když vás partner lehkým vzdechem přizve k další akci, nejprve mu předveďte něžný tanec prstů na jeho dvorcích – extrémně citlivých tmavých oblastech, které obklopují bradavky. Při kladné odezvě zapojte do hry ústa a špičkou jazyka kmitejte po jeho nažhavených knoflících slasti. Zkuste na nich vyzkoušet svůj sací reflex, jemně je škrábejte, kousejte nebo mačkejte. Bradavky vám poslouží jako dokonalá odpalovací rampa pro ohňostroj blažených prožitků!
  Využijte letního počasí a vyrazte na přehřátého partnera s kyblíkem ledu. Do každé ruky uchopte jednu kostku a pomalu ji přiložte k bradavkám. Přítel bude asi nejprve protestovat, ale zkuste ho přesvědčit, ať vyčká. Až si jeho tělo na lokální studenou frontu zvykne, chladný deštík mu přijde vhod. Kreslete kolem bradavek různé obrazce, pak ho poškádlete na pupíku nebo zchlaďte jeho roztoužené rty. Mrazivý nájezd na toto minové pole slasti vzruší i mumii. Nadchne ho také ledová masáž očí!

  Výbušná zóna č. 4: hráz
  Mezi šourkem a konečníkem objevíte skrytou plošku rozkoše. Tahle lysinka není nic jiného než pokračování jeho koltu směrem do pánevní dutiny. Díky husté síti nervových zakončení způsobí tlak a mnutí v této oblasti vašemu příteli plejádu slastných pocitů. Tip: Na vteřinu stlačte citlivou hráz pevně dvěma prsty, potom na stejnou dobu povolte. Začněte s menším tlakem a postupně ho zvětšujte. Potom pokrčte prostředníček a ukazováček a masírujte hráz kruhovými pohyby, dokud ji nestrhne řeka rozkoše. Nic nezkazíte malou orální zajížďkou k jeho vztyčenému kopí. A nezapomeňte cestou pozdravit varlata! Abyste ho ještě víc vzrušila, líbejte ho na krku, jazykem okroužkujte jeho pupík, škrábejte ho na zadku a vnitřní straně stehen. Vezměte si na pomoc masážní houbičku, která prokrví pokožku a tím ji učiní mnohem citlivější pro vaše doteky. Kružte kolem jeho půlek, přejeďte přes boky k tříslům a jemně pokračujte po vnitřní straně stehen směrem ke kolenům a zase zpět. Dráždění hráze totiž vyžaduje přestávky – neustálý silný tlak by ji zcela znecitlivěl. Potěšit ji můžete také během milování. Ideální přístup nabízí poloha, kdy se činíte nahoře zády k němu. Tahle pozice mu navíc poskytuje třeskutě erotický výhled na vaše rozhoupané pozadí.

  Výbušná zóna č. 5: hledačka pokladů
  Každý člověk by na svůj seznam erotických zón zařadil něco jiného, proto obecné rady nemohou nikdy dokonale fungovat. Abyste odhalila ty nejpeprnější oblasti na těle svého partnera, zahrajte si na detektiva a prozkoumejte jeho tělo centimetr po centimetru. Cosmo objevilo pro tyto účely skvělou hračku! Objednejte si Medový prach (Honey Dust) na www.funfactory.cz! Tento luxusní tělový pudr se vyrábí z přírodního medového výtažku a vy si můžete vybrat z několika vůní. K prášku dostanete štěteček z pravého peří, kterým se pudr nanáší na tělo. Provoníte se, zjemníte a nablýskáte pokožku. Medový prach je navíc jedlý, takže vás čeká dlouhá ochutnávka přímo z partnerova těla!
  Tip: Štětečkem pomalu naneste tenkou vrstvu pudru po celém jeho těle. Doteky štětce vzbuzují stejnou odezvu, jako když pokožku hladíte tou nejjemnější kožešinou. Pozorujte místa, která jsou partnerovi nejpříjemnější nebo kde ho to šimrá. Na tyto plochy se později soustřeďte jazykem. Místa, která ho lechtají, totiž často bývají jen převlečené erotogenní zóny! Požádejte přítele, ať si s vámi zahraje dětskou hru "samá voda, přihořívá, hoří", a tím vás nenápadně informuje, kde sídlí jeho zóny rozkoše. Nakonec si vyměňte role a na průzkumnou výpravu vyšlete tentokrát partnera.  Související články:
  12 dobrých důvodů pro sex (16.09.2005)

  [Akt. známka: 2,41] 1 2 3 4 5

  ( Celý článek | Autor: M | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: radio rex )

    Chceš něco prodat či koupit?

  Centrum Seznam.cz CZilla - Lokalizace, podpora a propagace projektu Mozilla.org. Firefox - Web pod kontrolou! avast! 4 Home JanaServer NokiaMania.cz-vše o telefonech Nokia Dancemussic.tk - Vždy první s nejnovější muzikou Cool Italodance web Sexus.cz klikni.cz
   
    Aktuality

  27.07.2006: Vysílání pozastaveno
  i aktualizace stránek...Hledáme sponzory!

  22.06.2006: Sekce hitparáda
  zrušena...

  22.05.2006: Jennifer Lopez je údajně ve třetím měsíci.
  Americký tisk spekuluje o těhotenství Jennifer Lopez, která je údajně již ve třetím měsíci. Informace podporuje i fakt, že Jennifer bez vysvětlení přerušila své turné.

  22.05.2006: Kylie Minogue se vrátila do studia
  Kylie při rozhovoru pro Daily Mirror potvrdila, že je již týden zavřená ve studiu a pracuje na nových nahrávkách.

  21.03.2006: Pet Shop Boys zahrají v přístavu pro čtrnáct tisíc lidí
  Tihle dva chystají novu desku, remixují a vytrvale propagují filmové melodie.

  18.03.2006: Kanye West se objeví na stříbrném plátně
  I Kanye West se hodlá prosadit u filmu. Ve svém filmu chce divákům představit mnoho pohledů na Spojené státy.

  18.03.2006: Spice Girls si řekly definitivní ne
  Plány na znovuobnovení dívčí sestavy se nepotvrdily.

  08.03.2006: Rappeři Three 6 Mafia
  si odnesli Oscara!

  03.03.2006: Mariah Carey
  si opět zahraje ve filmu...

  28.02.2006: Depeche Mode
  chystají koncertní DVD..


    Ankety
  Máš již zajištěnou brigádu?

  Ano
  1808  (1808 hl.)
  Skoro ano
  1339  (1339 hl.)
  Stále scháním
  1392  (1392 hl.)
  Tento rok žádnou schánět nebudu
  1314  (1314 hl.)
  Na brigády nechodím!
  1589  (1589 hl.)

  Celkem hlasovalo: 7442


    Počasí

    Slovník
  S e z n a m
  Čj > Aj Aj > Čj

    Kalendář
  <<  Prosinec  >>
  PoÚtStČtSoNe
         1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31      

    Informace
  IP adresa:18.210.23.15
  Datum:14. 12. 2019
  Čas:00:29
  Svátek má:Lýdie

    Počítadlo přístupů
  Celkem199264
  Prosinec196
  Dnes1

    OnLine čtenáři
  Tyto stránky si právě prohlíží 1 člověk.


  Powered by phpRS. Designed by PaBi3
  © 2005 by radio Rex